Omlouváme se, stránky enroute.cz jsou momentálně v rekonstrukci. V případě dotazů či objednávek nás kontaktujte, prosím, na adrese http://italskebrasnarstvi.cz/kontakt/

O PIQUADRO


logo_enroute300x65

 

 

 

italská tradice a kvalita

      Italské značky módního zboží si ve světě získaly své nezastupitelné místo a to zejména díky jedinečnému vzhledu a kvalitě zpracování. Řadí se mezi ně i výrobky PIQUADRO, které úspěšně dobývají módní trh. Kabelky a brašny světoznámé značky PIQUADRO vyjadřují originální styl a eleganci, která je vlastní právě italskému stylu.

      Kromě toho od nich můžete očekávat funkčnost a unikátní design, který snadno rozpoznáte. Mimo Itálii je tato značka známá po celém světě a její výrobky zakoupíte v některém z více než 90 butiků. Kromě Londýna, Paříže nebo Milána jsou již produkty této značky k dostání i v Praze. Vzhledem k tomu, že výrobky nepodléhají módním trendům a jsou vyráběny z kvalitních materiálů, prakticky nestárnou a jsou módní po dlouhou dobu. Výrobky Piquadro jsou synonymem pro nadčasový design, který je propracovaný do těch nejmenších detailů.

      V současné době značka spolupracuje s významnými designérskými školami a to nejen v Itálii, ale i v zahraničí a mladá kreativita se tak stává důležitým zdrojem při inovacích. Značka umožňuje mladým návrhářům ukázat své umění.

 

tasky_batohy_brasny

 

Historie značky

     Zakladatelem, dnes již světoznámé značky, je Marco Palmieri. Coby student technické univerzity se rozhodl založit malou dílnu kožených doplňků a svůj sen realizoval roku 1987 v italském městě Riola di Vergato. Po dobu deseti let vyráběl kabelky pro světoznámé značky, mezi něž patří Prada nebo Louis Vuitton. Po deseti letech se na světlo světa dostaly první výrobky značky PIQUADRO, které nabízely odlišný design a kladly důraz na nové technologie, které Marco Palmieri miluje a jimiž uzpůsobuje funkčnost veškerých svých výrobků.

      První velký butik byl otevřen v Paříži na hlavním nákupním bulváru Rue Saint-Honoré. O rok později následoval Londýn a nedávno to byl i New York a Praha. Za zmínku stojí i fakt, že nápis PIQUADRO svítí již deset let na milánské burze.

 

cestovni_tasky

 

Nabídka zboží

      PIQUADRO je proslulá značka, jejíž specializací jsou kožené kabelky, batohy, business i cestovní tašky a doplňky, to vše jen ve velmi špičkové kvalitě. Všechny výrobky jsou charakteristické vytříbeným designem, pečlivým řemeslným zpracováním, špičkovou kvalitou a používáním těch nejlepších a nejkvalitnějších druhů materiálů.

      Jak již bylo zmíněno, Marco Palmieri miluje moderní technologie a tato jeho záliba se promítá i ve funkčnosti produktů. Najdete v nich speciálně zabudované chrániče pro tablety a notebooky. Samozřejmostí je celá řada patentů, kterými se výrobky pyšní. Na vývoji se podílí tým kreativních designérů a jejich výsledkem je pak produkt nejen originální, ale i funkční a elegantní.

 

kabelky

 

Materiál používaný na výrobu

      Pro výrobu jednotlivých kousků jsou využívány italské kůže, především odlehčená telecí kůže (je sice dražší, ale za kvalitu si každý rád připlatí), jež pečlivě vybírají odborníci, kteří se zaměřují na oblast Toskánska, neboť její starodávná tradice z ní dělá prestižní celosvětové místo.

      Materiály jsou pečlivě upravovány tak, aby byla zvýrazněná jejich struktura a jsou kombinovány s nejnovějšími generacemi tkanin. Díky tomu vznikají výrobky s nezaměnitelným a snadno rozpoznatelným vzhledem.

      Společnost PIQUADRO podrobuje veškeré své výrobky přísným kontrolám, díky čemuž je zaručena vynikající kvalita a veškeré výrobky jsou zdravotně nezávadné.

 

damske_penezenky

 

Uživatelé

     Díky své funkčnosti a kvalitě jsou výrobky značky PIQUADRO určeny především lidem velmi vytíženým (manažeři, manažerky), kteří potřebují mít veškeré potřebné věci vždy po ruce. Většina výrobků je určena především mužům. Ženám vyhovuje především přehledné vnitřní uspořádání a důmyslné maličkosti a detaily, jako je například kapsa na deštník či vestavěná powerbanka pro dobíjení mobilního telefonu. Základ úspěchu mnohdy tkví v detailech a i na ty Marco Palmieri myslí. Zákazníci, kteří si kupují jeho zboží, jsou nároční a potrpí si na kvalitu.

 

zavazadla